Useful topic
Pages: [1]   Go Down
Print
Author Topic: Szukam Polskiego Klanu lub CP  (Read 787 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
DamageN
Newbie
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Posts: 1


View Profile
« on: October 05, 2014, 08:21:46 PM »

Siemka! Smiley

Szukam Polskiego klanu lub const party

Czas na grę :

Z tym bywa różnie raz 4 godzinki nieraz 8. Zależy od dnia i pracy. Ale online będę codziennie chyba, że wypadnie coś ważniejszego od l2.

Doświadczenie :

W l2 gram od c2, a więc doświadczenie z tą grą mam ogromne, ale na samej Gracii grywałem już mało. Przyznam, że jestem Interludowcem, ale grywałem już na Gracjach na poprzednich RPG.

TS,Vent, Mumble:

Loguje się na komunikator głosowy zawsze przed zalogowaniem do gry i nie widzę sensu by grać bez tego. Co do Cp to nie muszę mówić czy będzie on używany, ale jeśli odezwie się do mnie jakiś klan z propozycją to od razu mówię, że jak nie będzie wymagany ts3 obowiązkowo od ludzi to nie jest to klan dla mnie.

Postać :

Najchętniej bym zagrał WC, ale można się dogadać jeśli będzie coś innego super potrzebne. Od razu mówię, że jeśli odezwie się do mnie CP Mage to na pewno nie zagram SwS czy też BD. Bishem oraz EE nie zagram również jakie by to pt nie było.
Jak wspomniałem wyżej widzę się najbardziej na WC, ale jakbym dostał propozycję na Tanka lub OL-a to z przyjemnością ją bym zaakceptował Smiley.


Jeśli ktoś jest zainteresowany moją osobą w klanie bądź cp proszę o pw na forum.


Pozdrawiam
Logged
Pages: [1]   Go Up
Print
Jump to: